Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie
Kliknij na poniższy obrazek aby powiększyć

Stacyjkowo - Zestaw torów - proste i zakręty LC54302

Producent:Learning Curve
Kod towaru:LC54302
Termin wysyłki: 
Kolor:
Rozmiar:
Ilość:
Cena: 49.00 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Opis
Szczegóły
Zestaw torów - proste i zakręty (Straight and Curved Track Pack) - LC54302

Zestaw torów do rozbudowy kolekcji kolejek ze znanego wszystkim maluchom serialu "Stacyjkowo". Zestaw zawiera 20 elementów torów.

Chuggington  to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany jako "Stacyjkowo". Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku.Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Brewston, Koko i Wilson, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu,każdy element został precyzyjnie odtworzony.Zabawki wysokiej jakości wykonane z metalu z plastikowymi elementami. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Produkt z serii "Stacyjkowo" firmy Learning Curve / RC2 rozstawem kół pasuje również do torów z serii "Take Along" z kolekcji "Tomek i Przyjaciele"
Wiek: od 3 lat
Wymiary: 9,5cm x 4,5cm x 4,5cm
Kod producenta: LC54302
Waga 100 g.
Towary powi�zane
Klienci kupili r�wnie�