Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie
Kliknij na poniższy obrazek aby powiększyć

Stacyjkowo - Parowozownia LC54204

towar niedostępny
Opis
Szczegóły
Parowozownia (Launch & Go Roundhause Playset)  - LC54204

Parowozownia ze światłami i dźwiękami, to miejsce, w którym odpoczywać mogą 4 lokomotywy. Zestaw będzie doskonałym elementem kolekcji kolejek ze znanego wszystkim maluchom serialu "Stacyjkowo". Wyrzutnię można przystawić i podłączyć z tyłu do torów, po czym przyciskając przycisk wprawiamy w ruch lokomotywę. Następnie każda lokomotywa może wyruszyć w dalszą drogę. Parowozownia posiada 4 miejsca do zaparkowania lokomotyw.

Zestaw zawiera:
  • lokomotywę Koko
  • ręcznie sterowaną wyrzutnię
  • rozjazd dla czterech lokomotyw

Chuggington  to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany jako "Stacyjkowo". Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku.Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Brewston, Koko i Wilson, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu,każdy element został precyzyjnie odtworzony.Zabawki wysokiej jakości wykonane z metalu z plastikowymi elementami. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Produkt z serii "Stacyjkowo" firmy Learning Curve / RC2 rozstawem kół pasuje również do torów z serii "Take Along" z kolekcji "Tomek i Przyjaciele"
Wiek: od 3 lat
Wymiary: 12cm x 35,5cm x 25,5cm
Kod producenta: LC54204
Waga 1,6kg
Towary powi�zane
Klienci kupili r�wnie�