Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie
Kliknij na poniższy obrazek aby powiększyć

Stacyjkowo - Myjnia i warsztat LC54202

towar niedostępny
Opis
Szczegóły
Stayjkowo - Myjnia i Warsztat (Fix & Go repair hed Playset) - LC54202

Warsztat i myjnia to idealne miejsce dla każdej lokomotywy, która wymaga naprawy lub odświeżenia. Zestaw będzie niezwykle atrakcyjnym elementem  kolekcji kolejek ze znanego wszystkim maluchom serialu "Stacyjkowo".Najpierw lokomotywa przejeżdża przez skaner, następnie nachylona pod odpowiednim kątem zostaje naprawiona, a na końcu zjeżdża do myjni. Teraz gotowa jest do drogi! Zestaw pełen dźwięków i światełek zawiera m.in. lokomotywę Bruno oraz 3 części torów.

Chuggington  to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany jako "Stacyjkowo". Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku.Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Brewston, Koko i Wilson, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu,każdy element został precyzyjnie odtworzony.Zabawki wysokiej jakości wykonane z metalu z plastikowymi elementami. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Produkt z serii "Stacyjkowo" firmy Learning Curve / RC2 rozstawem kół pasuje również do torów z serii "Take Along" z kolekcji "Tomek i Przyjaciele"
Wiek: od 3 lat
Kod producenta: LC54202
Towary powi�zane
Klienci kupili r�wnie�