Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie
Kliknij na poniższy obrazek aby powiększyć

Nerf Super Soaker - pistolet na wodę LightningStorm 38422

towar niedostępny
Opis
Nerf Super Soaker - pistolet na wodę LightningStorm


Wystarczy nacisnąć przycisk i woda sama poleci, nie trzeba niczego pompować. Wyrzutnia wystrzeliwuje wodę na ponad  7,5 metra!
Wyrzutnia Lightning Storm posiada także bardzo pojemny, wyjmowany magazynek na ponad 1 litr wody. Dużą zaletą wyrzutni jest przezroczysta tarcza, którą możemy zamontować do każdej wyrzutni, która posiada szynę taktyczną! Tarcza możemy się bronić przed wodą, strzałkami oraz dyskami. Z wyrzutnią Lightning Storm otrzymujemy także stabilną odłączaną kolbę, którą także możemy zamontować do naszych innych wyrzutni np. do Recona CS-6 lub do Praxisa

Wyrzutnie z serii Super Soaker to świetna propozycja na aktywną zabawę w upalne dni.

Uwaga:

Pistolet wymaga 4 baterii typu AA (popularne paluszki)

Nie daj się trafić i zmocz przeciwników do suchej nitki z wyrzutnią Lightning Storm!

Historia Hasbro zaczyna się w latach 20-tych,ubiegłego wieku,kiedy to dwaj bracia Hassenfeld - polscy emigranci zakładają rodzinną firmę - HASsenfeld BROthers,produkującą artykuły szkolne.Ale dopiero ich synowie przekształcają firmę w HASBRO.

Dzisiaj firma HASBRO INTERNATIONAL jest jednym z największych producentów gier i zabawek,którego produkty są znane i lubiane przez dzieci na całym świecie.
W ofercie HASBRO INTERNATIONAL znajdują się,m.in.gry planszowe (Monopoly, Twister, Operacja, Zgadnij kto to, Ryzyko), zabawki dziewczęce (My Little Pony), zabawki kreatywne (Play Doh), zabawki dla najmłodszych (Playskool), a także zabawki licencyjne (Star Wars) i wiele innych.
Towary powi�zane

Nerf Super Soaker - hydropack, plecak z woda

Producent: Hasbro
towar niedostępny więcej

Nerf Super Soaker - magazynek na wodę

Producent: Hasbro
towar niedostępny więcej