Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie

BERG - gokart na pedały Extra BF-3 Sport

towar niedostępny
Opis

BERG - gokart  Extra Sport BF-3 Sport srebrno czarny.

Model Extra Sport BF-3 jw odróżnieniu od modelu Extra AF wyposażony jest w profesjonalną przekładnie z 3 biegami / przerzutkami co umożliwia bardzo szybką jazdę. Gokart przeznaczony jest dla bardzo zaawansowanych użytkowników często korzystających z pojazdu.


Gokart Extra BF-3 przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia. Waży 44 kg. Gokart posiada możliwość jazdy do tyłu oraz automatyczny wolny bieg, znaczy to że w czasie jazdy np. z górki pedały nie kręcą się wraz z kołami. Nogi kierowcy mogą w tym czasie odpoczywać.
Dzięki ręcznemu hamulcowi jazda gokartem jest bezpieczna.
Napęd łańcuchowy jest zabudowany przez co nie ulega zabrudzeniom oraz zapewnia odpowiedni komfort jazdy. Gokart wyposażony jest w 3 biegi.

Wszystkie gokarty firmy Berg w tym mode Extra BF-3 wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki czemu mamy pewność bezawaryjnego działania przez długi czas.  Na ramę producent udziela 5 letniej gwarancji.


    Aktualnie z serii gokarty klasyczne znajdziemy następujące modele gokartów:
- Basic AF
- Extra AF - dodatkowo z tylnym błotnikiem wyposażonym w odblaski oraz wachadłową osią przednią i podwójnie łożyskowany układ kierowniczy.
- Extra AF Sport - dodatkowo z przednim spojlerem
- Extra BF-3 Sport - z 3 biegami.


Odkryj nowe modele gokartów!

Podstawowe informacje:

Producent:
BERG Toys
Kolekcja: Klasyczne
Wymiary (cm): 152 x 82 x 86
Waga (kg): 44
Kolor: srebrny
Wiek użytkownika: od 5 lat
Wolnobieg: tak
Bieg tylni: tak
Regulacja siedziska: 6 możliwości
Przekładnia: BF-3
Wahadłowa oś przednia: tak
Hamulec:
łopatkowy, tylni
Opony: Allround
Hak holowniczy: takFirma BERG Toys rozpoczęła produkcję gokartów w roku 1985, gdy Henk van den Berg zbudował, mając zaledwie 15 lat, swój pierwszy gokart.


Te wyjątkowe i bardzo wytrzymałe klasyczne modele stanowią podstawę aktualnej oferty firmy Berg toys. Jednocześnie są to najpopularniejsze na całym świecie gokarty dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Chętnie jeżdżone także przez młodzież i dorosłych zwolenników świetnej zabawy na świeżym powietrzu.


Gokarty na pedały BERG są znane z solidnej budowy i wygodnych siedzeń. Wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także użytymi do produkcji specjalnymi materiałami, skrupulatnym wykonaniem i wykończeniem z użyciem najnowocześniejszej techniki. Praktycznie niezniszczalne i ponadczasowe. Wszystkie zabawki projektowane i budowane są z myślą o zapewnieniu wielu lat przygód i zabawy. Dzięki szerokiej ofercie pojazdów typu gokarty, przyczepki, ciężarówki oraz dzięki wielu innym akcesoriom, radość z  zabawek może trwać przez wiele lat.

Towary powi�zane

BERG - gokart na pedały Basic AF

Producent: Berg Toys
Cena: 1 714.00 zł kup teraz więcej

BERG - gokart na pedały Extra AF

Producent: Berg Toys
Cena: 1 895.00 zł kup teraz więcej

BERG - gokart na pedały Extra AF Sport

Producent: Berg Toys
Cena: 2 121.00 zł kup teraz więcej

BERG - Fotel pasażera

Producent: Berg Toys
towar niedostępny więcej

BERG - Fotel pasażera Deluxe

Producent: Berg Toys
towar niedostępny więcej