Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki.

Termin wysyłki podajemy w dniach roboczych. Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłynie do nas zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki, to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w najbliższy poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy.

Dla produktów oznaczonych "sprowadzany na zamówienie", termin wysyłki ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców, a właściwą datę wysyłki wprowadzamy do statusu zamówienia. Status zamówienia można sprawdzać w zakładce Twoje Konto.

Przesyłki dostarczają firma kurierska UPS lub Poczta Polska. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.
Dla firmy kurierskiej jest to zwykle 1-2 dni roboczych.
Dla Poczty Polskiej - 2 - 7 dni roboczych.

Każdy zamówiony towar, można także odebrać w punkcie odbioru osobistego w Zgorzelcu, przy ul. Fabrycznej 8.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Tematy powiązane