Koszyk
Ilość: 0 szt. Cena: 0.00 zł
Polecamy
pokaż wszystkie kategorie

Informacje kontaktowe

 

 

Adres sklepu:
Internet Trade Group
Fabryczna 8
59-900 Zgorzelec
Biuro Obsługi Klienta:
Na Twoje pytania odpowiemy w godzinach 9 - 18

Telefon:   75 77 13 525
Tel. kom. 796 401 533
               
E-mail: sklep@toysland.pl

zamowienia@toysland.pl - pytania dotyczące zamówień
reklamacje@toysland.pl   - pytania dot. wymiany, zwrotów
                                       i reklamacji                                     
Szybka pomoc
Zanim zadasz pytanie możesz skorzystać z dostępnej bazy odpowiedzi w dziale Pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sklep stacjonarny

 

 

 

 Sklep Internetowy TOYSLAND
 Profesjonalna obsługa odpowie na Twoje pytania bezpośrednio i doradzi Ci w wyborze.

Sklep czynny:
Poniedziałek - Piątek od godziny 9.00 - 16.00


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O nas

 

Szanowni Rodzice, mieliśmy w domu małych urwisków i podczas zabaw zauważaliśmy jaką wielką frajdę sprawiają zabawy klockami LEGO. Był to rok 2005. Obserwowaliśmy przez kilka miesięcy konstrukcje naszych latorośli, które powstawały właśnie z klocków LEGO. Nie czekając długo w listopadzie 2005 roku stworzyliśmy nasz własny sklep internetowy ToysLand.pl. Wiele pracy włożyliśmy w banery, które powstawały przy pomocy kredek, ołówków i kartek, ale to właśnie nasze urwisy kreowały nasz wizerunek. Rysunki umieszczaliśmy na stronie sklepu. Chcieliśmy "zarażać" innych Rodziców pomysłami na fajną zabawę z dziećmi.
    Początkowo współpracę prowadziliśmy tylko z firmą LEGO Niemcy. W miarę możliwości i pytań od naszych Klientów rozwijaliśmy sklep poprzez nowych dostawców zabawek dla naszych ukochanych dzieciaczków.
Zawsze konsultowaliśmy się z dziećmi i ich zdanie miało duże znaczenie w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji związanych z wprowadzaniem nowych zabawek. Kiedy rozpoczęliśmy współpracę z firmą Playmobil patrzyliśmy, co nasze dzieci wymyślą z takimi klockami. Udało się, zaakceptowały nowe zabaweczki. Dzięki firmie Playmobil sprezentowaliśmy do pobliskich przedszkoli zabawki Playmobil-a. Okazało się, że radość dzieci z przedszkoli w Zgorzelcu była wielka i o to przecież chodziło.
Dzieci nauczyły nas również, że bardzo dużą rolę w spędzaniu czasu na powietrzu odgrywają: rower (oczywiście pierwszy rowerek biegowy), autka Big Bobby Car-y, gokarty, trampolina stojąca latem na ogródku (filmik poniżej), huśtawka, czy zjeżdżalnia. Wszystko testowaliśmy na naszych brzdącach. Rowerki biegowe prezentowaliśmy naszym już półtorarocznym kochanym dzieciaczkom. Zazwyczaj pierwsze trzy tygodnie trwała nauka i odbywało się prowadzanie rowerków obok sebie. Próby siadania i przechylania się, już siedzących dzieci na rowerku, raz na lewą, raz na prawą stronę - tak po tygodniu. Potem zaskakiwały o co chodziło i "z czym to się jadło" i ruszały do przodu. Już po dwóch miesiącach, to my biegaliśmy za Nimi. Jaka była radość i ile śmiechu. Dzięki takim rowerkom dzieci przesiadały się na klasyczne rowerki z pedałami (bez dodatkowych kółek) i bez problemów potrafiły pojechać przed siebie.
Poza tym od 2006 roku jesteśmy zapraszani na targi zabawek, gdzie zjeżdżają się najwięksi potencjaci zabawek. To wszystko za sprawą odkrywania nowych możliwości na wspólne chwile, które możemy mile spędzać z dziećmi.


Zawsze staraliśmy się wybierać zabawki bezpieczne. Dlatego też w naszym sklepie znajdują się  klocki, lalki, gry, gokarty, rowerki, auta i wiele innych zabawek dla dzieci posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty.
Również dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy Państwu zapewnić atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą zabawek dla dzieci.

Życzymy dużo śmiechu w zabawach z dziećmi
Ola i Patryk
Właścicielem sklepu internetowego ToysLand.pl
jest firma INTERNET TRADE GROUP Patryk Wojciechowski
z siedzibą przy ulicy Fabrycznej 8 w Zgorzelcu.

 

 


Dane firmy:

 

 

 

Internet Trade Group
Patryk Wojciechowski
Fabryczna 8
59-900 Zgorzelec

NIP:  615-163-72-24
REGON:  020907760
Numer wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Zgorzelec 9974/09
 
Rachunki bankowe:
Bank Zachodni WBK S.A. - 07 1090 1968 0000 0001 1263 3707